(آینده در دستان ماست)
تیم سایبری زیباشهر
درباره وبلاگ


این وبلاگ را تقدیم میکنم با تمام ایرانیان عزیز کسانی که پای انقلابشان و خون شهدا ایستاده اند تمامی شیعیایان و کل کسانی که از ایران و اسلامشان تا پای جان حمایت میکنند.
ای روشنای خانه امید، ای شهید

ای معنی حماسه جاوید، ای شهید

چشم ستارگان فلک از تو روشن است

ای برتر از سراچه خورشید ای شهید

« زهره » به نام توست غزلخوان آسمان

با یاد توست مشعل « ناهید » ای شهید

« قد قامت الصلاه » به خون تو سکه زد

در گسترای ساحت تحمید ای شهید

تیغ سحر زجوهره خونت آبدار

گشت و شکست لشکر تردید، ای شهید

آئینه‌دار خون تو اند آسمانیان

رنگین‌کمان به شوق تو خندید ای شهید

ایمن شدند دین و وطن تا به رستخیز

فارغ شدند زآفت تهدید، ای شهید

در فتنه‌خیز حادثه‌ها جان پناه ماست

بانگی که در گلوی تو پیچید، ای شهید

صرافی جهان زتو گر نقد جان گرفت

جام شهادتش به تو بخشید، ای شهید

نام تو گشت جوهر گفتار عارفان

« عارف » زبان گشوده به تأکید، ای شهید

کتاب حماسه های همیشه


مدیر وبلاگ : مسعود 2012
نویسندگان
نظرسنجی
میزان رضایت شما سروران گرامی از این وبلاگ به چه میزان است؟
 

نیروی مقاومت بَسیج به سازمانی گفته می‌شود که ابتدا با نام بسیج مستضعفین در تاریخ ۵ آذر ۱۳۵۸ به فرمان روح الله خمینی تشکیل شد و پس از تصویب مجلس شورای اسلامی در دی ۱۳۵۹ قانوناً رسمیت پیدا کرد و به سپاه پاسداران انقلاب اسلامی تعلق گرفت. در جنگ ایران و عراق از بسیجیان بیشتر برای ارسال به صورت داوطلبانه و سازماندهی‌شده به جبهه‌ها استفاده می‌شد. نیروهای بسیج ایران از بدو تأسیس تا پایان مسئولیت سردار سید یحیی صفوی رسماً زیرمجموعه سپاه پاسداران انقلاب اسلامی بوده‌اند. با تغییر فرماندهی سپاه و با روی کار آمدن سردار محمدعلی جعفری مسئولیت فرماندهی بسیج برای اولین بار به فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی واگذار گردید. بسیج در سراسر کشور ۱۱ میلیون نیروی داوطلب دارد. براساس تحقیق «مرکز استراتژی و تحقیقات بین الملل» در واشنگتن بسیج ۹۰۰ هزار نیروی فعال و ۳۰۰ هزار نیروی ذخیره دارد. به اعضای بسیج که درسطح مدارس راهنمایی ایران تحصیل می‌کنند پویندگان و به اعضای در سطح دبیرستان پیشگامان گفته می‌شود.

بسیج چیست و بسیجی کیست؟
 

 

بسیج چیست ؟ و بسیجی کیست ؟ بسیج شجره طیبه و درخت تناور و پرثمری است که شکوفه های آن بوی بهار وصل و طراوت یقین و حدیث عشق می دهد و بسیجی شاخ برگ درختیست که با ایثار و فداکاری تمام مجاهدان از صدر اسلام تاکنون پیوسته مراقبت شده تا بوی دل انگیز آن بهار صلح و امنیت را برای میهن اسلامی مان به ارمغان بیاورد و بسیجی بر بالای آن حدیث عشق را سروده است . بسیج مدرسه عشق و مکتب شاهدان و شهیدان گمنامی است که پیروانش برگلدسته های رفیع آن، اذان شهادت و رشادت سرداده‌اند و بسیجی دانش آموخته مکتبی است که فارغ التحصیلان آن در جنت رضوان سکنی گزیده و ثمره رشادتهای خود را در لقاء پروردگار خویش یافته اند . بسیج میقات پابرهنگان و معراج اندیشه پاک اسلامی است که تربیت یافتگان آن، نام و نشان در گمنامی و بی نشان گرفته‌اند و بسیجی سرباز گمنان امام زمان(عج) است که در مکتب عاشورا تربیت یافته و در دفاع مقدس خود مدرس سلسه رهجویان شهادت گشت . بسیج لشگر مخلص خداست که دفتر تشکل آن را همه مجاهدان از اولین تا آخرین امضاء نموده‌اند و بسیجی آن رزمنده پاکبازیست که شبها در فراق مولای خود نجوا می کند و روز در جهادی حضور دارد که یک روز در برابر هجوم نظام سلطه ایستادگی کرده و اینک در برابر تهاجم فرهنگی اش خاکریز زده است .  

و تشکیل بسیج در نظام جمهوری اسلامی ایران یقیناً از برکات و الطاف جلیة خداوند تعالی بود که بر ملت عزیز و انقلاب اسلامی ایران ارزانی شد . چرا که اگر بسیج نبود در دفاع مقدس نمی توانستیم در برابر دشمن تا دندان مسلح ایستادگی کنیم و هرجا که نوای دلنشین بسیج طنین انداز شده تحول عظیم ببار آورده که ثمرات آن در همه زمینه ها آشکار شده است . بسیجی کسی است که شور و شعور را در هم آمیخته و پیوندی ناگسستنی با مولای خوبان دارد که در قالب زمان محدود نشده و همچنان ادامه دارد. تا زمانیکه کشور محتاج امنیت است حضور بسیج و بسیجی لازم و ضروری است و هیچ کشوری در هیچ زمانی بدون امنیت نمی تواند به حیات خود ادامه دهد . بسیج یک نیروی مردمی است و به طبقه خاصی تعلق ندارد و بسیجی را می توان در هر قشری از اجتماع جستجو کردو یافت . بسیجی با ایمان عمیق توام با عواطفی که از خصوصیات ملت ایران سرچشمه می گیرد رفتار و عملکرد دشمن را رصد کرده و هرزمان لازم شد وارد میدان شده و با تفکری که از اسلام ناب محمدی(ص) نشات می گیرد به مقابله با خطرات می رود . در یک کلام بسیجی نیرویی کارآمد و سرمایه ای گرانبها برای اسلام و انقلاب و کشور است که باوجود آن ، کشور از گزند دشمنان مصون مانده و راههای ترقی و پیشرفت با سرعتی بیشتر طی می شود و هرکس که این نیروی عظیم را انکار کند در خرد و یا صداقت او باید شک کرد . در باره بسیج مقالات متعددی را دوستان وبلاگ نویس نگاشته اند که بخشی از آن را در پایگاه وبلاگ نویسان ارزشی می توانید ببینید .

 


..بسیی یعنی کسی که
 

 

بسیجی واقعی کسی است که از اعتماد مردم سوء استفاده نمیکند بسیجی واقعی کسی است که برای آرامش مردم تلاش  میکند. بسیجی واقعی کسی است که بایستی درمیان مردم به عدالت معروف باشد  . بسیجی واقعی کسی است که از سرزنش بدخواهان ناراحت نشه .بسیجی واقعی کسی است که از بیت المال مثل اموال خودش محافظت میکنه. بسیجی واقعی کسی است که وطن و دینش از همه چیز براش با اهمیت تره بسیجی واقعی کسی است که به کسی فخر نمیفروشه. بسیجی واقعی کسی است که ظاهرش را برای مردم درست نمیکنه .بسیجی واقعی کسی است که از بی عدالتی بیزار باشه .بسیجی واقعی کسی است که مردم را مثل خانواده خودش بدونه. بسیجی واقعی کسی است که از آرمان های نظام دفاع کنه .بسیجی واقعی کسی است که از آرمان های شهداء دفاع کنه. بسیجی واقعی بایستی تمام رخ نماد تقوا باشه. بسیجی واقعی باید دریک جمله شیعه واقعی باشه. همه بسیجیان کشور باید بدانند این نام نام شهداست و ما در قبال خون آنها مسئولیم و تمامی حرکات و سکناتمان بایستی در راستای عدالت اجتماعی و آرمان شهداء باشد و کسی که از این نام سوء استفاده نماید خون شهداء را پایمال کرده است.


...بسیج یعنی


 

بسیج یعنی فکر و عقیده ...  

بسیج یعنی دانشگاه انسان سازی ... 

 برای ملاحظه بقیه مطالب بر روی ادامه مطلب کلیک کنید.

بسیج تشکل و نهاد صرف نیست.  

بسیج فقط گروه، پایگاه، ناحیه و منطقه نیست. 

 بسیج محمل انحصاری کسی نیست. 

 بسیج یعنی فرهنگ...،ایمان...، تقوا...، عشق...، صلابت...، شهادت...، ایثار... . 

 بسیجی یعنی مؤحّد...، مؤمن...، متقیّ... . 

 بسیجی یعنی سالک فرهنگ بسیج... 

 بسیجی یعنی حیدر و زهرا (علیهم السلام)  

بسیجی یعنی ثارالله (ع) 

 بسیجی یعنی خمینی کبیر(ره) 

. بسیجی یعنی خامنه ای رهبر(حفظ ا...)  

بسیجی یعنی فهمیده و بهنام و... 

 بسیجی یعنی رجائی و ... بسیجی یعنی همّت و ... 

 بسیجی یعنی صیّاد و ... 

 بسیجی یعنی دانشمند هسته ای.  

بسیجی یعنی محقّق نانو تکنولوژی. 

 بسیجی یعنی پژوهشگر هوا و فضا.  

بسیجی یعنی مبتکران سلولهای بنیادی.  

بسیجی یعنی مخلصی با اندک عمل بجا و مؤثّر. 

 بسیجی یعنی دانش آموزی پرُکار، دانشجویی پژوهشگر، استادی راهنما، کارگری فعّال، کارمندی متعهّد، معلمی انسان ساز، پزشکی متبهّر و ... 

 ... و بالاخره بسیجی یعنی هر ایرانی پایبند و مدافع و رهرو آرمانهای رفیع ایران و انقلاب بنابراین: بسیجیان ثبت نام نکرده بسیارند... بسیجیان مدعی نشده بسیار... بسیجیان خاموش... بسیجیان وقت عمل... . سلام بر بسیجی  آغاز بسیج ایران


 

نیروی مقاومت بَسیج به سازمانی گفته می‌شود که ابتدا با نام بسیج مستضعفین در تاریخ ۵ آذر ۱۳۵۸ به فرمان روح الله خمینی تشکیل شد و پس از تصویب مجلس شورای اسلامی در دی ۱۳۵۹ قانوناً رسمیت پیدا کرد و به سپاه پاسداران انقلاب اسلامی تعلق گرفت. در جنگ ایران و عراق از بسیجیان بیشتر برای ارسال به صورت داوطلبانه و سازماندهی‌شده به جبهه‌ها استفاده می‌شد. نیروهای بسیج ایران از بدو تأسیس تا پایان مسئولیت سردار سید یحیی صفوی رسماً زیرمجموعه سپاه پاسداران انقلاب اسلامی بوده‌اند. با تغییر فرماندهی سپاه و با روی کار آمدن سردار محمدعلی جعفری مسئولیت فرماندهی بسیج برای اولین بار به فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی واگذار گردید. بسیج در سراسر کشور ۱۱ میلیون نیروی داوطلب دارد. براساس تحقیق «مرکز استراتژی و تحقیقات بین الملل» در واشنگتن بسیج ۹۰۰ هزار نیروی فعال و ۳۰۰ هزار نیروی ذخیره دارد. به اعضای بسیج که درسطح مدارس راهنمایی ایران تحصیل می‌کنند پویندگان و به اعضای در سطح دبیرستان پیشگامان گفته می‌شود.

روز تسخیر لانه ی جاسوسی بدست جوانان ایرانی
 

 

تسخیر لانه جاسوسی آمریکا در 13 آبان 1358 یک بار دیگرکلام گوهر بار امام خمینی ( ره ) را در اذهان تداعی می کند که " آمریکا هیچ غلطی نمی تواند بکند " با پیروزی انقلاب اسلامی، شیطان بزرگ با دخالت ها و توطئه های پیدا و نهان ، سعی در ایجاد شکاف و انحراف درنهضت عظیم مردم ایران داشت ، اماثمره تلاش های امام که در باطن پاک فرزندان امت اسلامی ریشه دوانیده بود ، در 13 آبان 58 و در قلب خزان به شکوفه نشست . دانشجویان پیرو خط امام ، شیشه عمر آمریکا را شکستند و با فتح لانه جاسوسی ، حماسه عظیم دیگری آفریدند که امام (قدس سره ) به حق آن را انقلاب دوم وانقلابی بزرگ تر از انقلاب بهمن 57 نامید و فرمود : " شما می بینید كه الان مركز فساد امریكا را جوان ها رفته اند، گرفته اند و آمریكایی ها هم كه در آنجا بودند ، گرفتند و آن لانه ی فساد را به دست آوردند و آمریكا هیچ غلطی نمی تواند بكند و جوان ها، مطمئن باشند كه آمریكا هیچ غلطی نمی تواند بكند." (1) سفارت خانه های امریكا همواره كانون اصلی جاسوسی سازمان سیا در كشورهای خارجی بوده اند وآشنایی با شیوه جاسوسی این سفارت خانه ها در كشورهای جهان درخور توجه است. اسناد به دست آمده از لانه ی جاسوسی آمریكا در تهران نشان می دهد كه در سفارت خانه های امریكا، واحدی به نام « مراكز عملیاتی» وجود داشته و رؤسای این مراكز ، رهبری عملیات گوناگون جاسوسی در كشورهای حوزه مأموریتشان را بر عهده گرفتند. این گونه افراد عموماً در پوشش دیپلماتیك فعالیت کرده و از مصونیت های دیپلماتیك نیز برخوردار بودند. " ویلیام كیسی" رئیس پیشین سیا، در اسفند 1361 گفته بود: سازمان سیا در تمامی كشورهایی كه برای امریكا اهمیت حیاتی داشته باشد، فعالیت های جاسوسی شدیدی را به منظور ارزیابی میزان ثبات سیاسی و اقتصادی این كشورها اعمال می كند. وی " جیمی كارتر" رییس جمهور اسبق امریكا را به خاطر عدم آگاهی و اتخاذ تدابیر لازم به منظور جلوگیری از سقوط شاه در ایران مورد نكوهش قرار داد و گفت: " چنین اتفاقی علیه منافع امریكا درهیچ كجای جهان اتفاق نخواهد افتاد." تصرف لانه ی جاسوسی در زمان دولت موقت مهندس بازرگان ، در سراسر كشور، به خصوص در دانشگاه ها و كارخانه ها، ، حركت هایی توسط ایادی آمریکا صورت می گرفت تا جو سیاسی جامعه را پیچیده تركرده و به نفع آمریكا پیش ببرند. بعدها مشخص شد كه مركز تمامی این جریانات ضد انقلابی ، سفارت امریكا در تهران بوده است، در حالی كه موضع زیرکانه و منافقانه امریكا نسبت به انقلاب اسلامی مانع از روشن شدن چهره واقعی این کشور در میان مردم شده بود. در چنین شرایطی امام خمینی (ره) بیاناتی علیه ابرقدرت ها و به ویژه آمریكا اظهار داشتند و به ویژه ورود شاه را به پاناما به عنوان سرفصلی تازه برای یك تهاجم سنگین علیه آمریكا اعلام كرده و فرمان مقابله را به تمامی دانش آموزان، دانشگاهیان و طلاب علوم دینی صادر نمودند: " بر دانش آموزان، دانشگاهیان و محصلین علوم دینیه است كه با قدرت تمام حملات خود را علیه امریكا و اسراییل گسترش داده و امریكا را وادار به استرداد این شاه مخلوع جنایتكار نمایند و این توطئه بزرگ را بار دیگر شدیداً محكوم كنند." (2) دانشجویان مسلمان دانشگاه ها با درك فرمایش امام خمینی و توجه به این نكته كه ایشان فرموده بودند: " همه گرفتاری كه ما داریم از دست امریكا داریم" با لبیك به فرمایش ایشان و وادار نمودن آمریكا به استرداد شاه و اموال ملت ایران، تصمیم به اشغال سفارت امریكا گرفتند. دانشجویان دانشگاه تهران، پلی تكنیك، صنعتی شریف، شهید بهشتی و ... گرد هم آمده و طی یك راهپیمایی تا سفارت آمریكا به آنجا حمله كرده و علی رغم مقاومت آمریكایی ها ، سفارت را به تصرف كامل خوددر آوردند. تعدادی از آمریكایی ها را كه در جریان اشغال گریخته بودند ، نیز تعقیب و دستگیرشدند. پس از تسخیر لانه ی جاسوسی به سرعت و با دقت كامل از نابود شدن بقیه اسناد توسط امریكایی ها جلوگیری به عمل آمد وضمن ایجاد محدودیت برای نفوذ عناصر انحرافی به داخل برای نگهداری گروگان ها برنامه هایی تنظیم گردید. به محض انتشار این خبر، بسیاری از مردم ، مقابل جاسوس خانه آمریکا تجمع كرده و با دقت جریان را دنبال می كردند. برنامه های توجیهی دانشجویان برای مردم موجب شد تا آنها بدانند این دانشجویان ، دانشجویان مسلمان دانشگاه ها هستند. در باره تصرف لانه ی جاسوسی موضع گیری ها و اظهار نظرهای گوناگونی شد ، به ویژه دولت و نخست وزیر وقت، با این حركت مخالفت میكردند. از آن جا كه سرنوشت گروگان ها با سرنوشت كشور بی ارتباط نبود، در میان اظهار نظرهای گوناگون و از همه مهم تر ، موضع گیری امام بود ، چرا كه رفت و آمدهای بسیاری برای خارج كردن دانشجویان از لانه جاسوسی انجام می شد. فردای همان روز امام حركت دانشجویان را تأیید كردند. كلام رسای امام چنین بود: " در ایران انقلاب است ، انقلابی بزرگ تر از انقلاب اول " و پس از این كه احتمال حمله نظامی امریكا به ایران مطرح گردید، حضرت امام (قدس سره) با صلابت و قاطعیت فرمودند: " شما می بینید كه الان مركز فسادِ امریكا را جوان ها رفته اند گرفته اند و امریكایی هایی را هم كه در آن جا بودند گرفتند و آن لانه ی فساد را به دست آوردند و امریكا هم هیچ غلطی نمی تواند بكند و جوان ها مطمئن باشند كه امریكا هیچ غلطی نمی تواند بكند... مگر امریكا می تواند دخالت نظامی در این مملكت بكند، امكان برایش ندارد. تمام دنیا توجهشان الان به اینجاست... غلط می كند، دخالت نظامی بكند. نترسید و نترسانید. هم این تعبیر كه جوان های ما از روی احساسات باز جوانی كردند كه اگر چنانچه امریكا بخواهد دخالت نظامی بكند ما چه خواهیم كرد، اصلاً این اگر را هم نباید بگویند، امریكا عاجز از این است كه دخالت نظامی بكند، ما چه خواهیم كرد... اگر آنها می توانستند دخالت بكنند، شاه را نگه می داشتند." (3) آمریكا هرگز تا این اندازه تحقیر نشده بود. سخنان امام خمینی این مرد تاریخ اسلام ، شکوه و عظمت پوشالی آمریكا را درهم شكست. او خود حامی و هدایت گر جریان لانه ی جاسوسی بود و مسأله سفارت در آن مقطع، به عنوان مهم ترین مسأله كشور مطرح شد و آمریكا نیز فعالیت های جدی خویش را علیه گروگان گیری در ایران آغاز كرد. واکنش آمریكا در مواجهه با تسخیر لانه ی جاسوسی مهم ترین اقدامات آمریكا در مقابله با این حركت انقلابی : - فشارآوردن به دولت موقت كه با استعفای نخست وزیر منتفی گردید - اعزام هیأت ویژه ای متشكل از " رمز كلارك " و " ویلیام " به ایران، كه امام از ملاقات با آنان امتناع کرد و از مسئولان نیز خواست مذاکره با این هیئت را منوط به تحویل شاه به ایران کنند که در نتیجه هواپیمای حامل آمریكایی ها در آسمان مسیر خود را به سمت تركیه تغییر داد - ارتباط آمریكا با بعضی از غرب زدگان مانند بنی صدر و قطب زاده كه گمان می شد، می توانند در جهت آزادی گروگان ها اقدامی بكنند - اعزام میانجی از كشورها جهت مذاکره با مسئولان ایران مانند پاكستان ، فلسطین و یا " حسنین هیكل" روزنامه نگار مصری - تحت فشار قرار دادن مجامع بین المللی تحت نفوذ خود در جهت محكوم كردن ایران، مانند سازمان ملل متحد ، شورای امنیت سازمان ملل، سازمان كنفرانس كشورهای اسلامی، بازار مشترك اروپا، دیوان لاهه و صلیب سرخ جهانی - تبلیغات منفی علیه ایران برای موجه جلوه دادن حركت های جاسوسی شیطان بزرگ اما این قبیل اقدامات بی نتیجه ماند و آمریکا به اقدامات جدی تری پرداخت مانند : - محاصره اقتصادی جمهوری اسلامی ایران. - بلوكه كردن دارایی های ایران. - قطع كامل روابط امریكا با ایران. وبه عنوان آخرین راه ، آمریکا با دخالت نظامی اقدام به ربودن گروگان ها کرد كه جنود الهی در كویر طبس نقشه شیطانی آنان را نقش بر آب کرد و باعث سرور و شادی امت قهرمان ایران و یأس ونا امیدی مستكبرین جهان گردید. نتایج تسخیر لانه ی جاسوسی امریكا برای ایران الف – رشد و بالندگی پایه های انقلاب آشنایی هر چه بیشترمردم همیشه در صحنه ایران با هویت واقعی دشمن اصلی خود یعنی امریكا،تأثیر بسزایی بر استحكام و شكست ناپذیری انقلاب گذاشت. بدون شک مواجه شدن امت با خطرهایی بزرگ و پایداری درمقابل آنها ، باعث افزایش روحیه ایثارگری و بیزاری و نفرت از قدرت های استکباری و توکل هر چه بیشتر بر خداوند متعال است. ب – تثبیت اصل سازش ناپذیری در مقابل دشمن با تصرف لانه جاسوسی امریكا، حركت های ضد انقلابی را به نحو چشمگیری کاهش داد و موج پر شور و همه گیر انقلاب چونان اوایل پیروزی، ضد انقلابیون و منافقین را به ذلت ، بیچارگی و یأس كشاند و ثابت كرد كه تنها امام و پیروان راستین او هستند كه مردانه و در رویارویی با امریكا می ستیزند. ج - سقوط دولت موقت آشكار شدن تفاوت بینش و تفكر دولت موقت با تفكر و مشی رهبری انقلاب موجب سقوط فوری دولت موقت گردید. د- افشای اسناد لانه ی جاسوسی اسنادی كه در جاسوس خانه آمریكا به دست دانشجویان افتاد، به لحاظ كمی و كیفی در تاریخ كم نظیر و یا بی نظیر است.گرچه جاسوسان امریكا در تهران به محض اطلاع از حمله دانشجویان مسلمان به لانه جاسوسی به سرعت ، با آمادگی قبلی و با روش های سریع، شروع به نابودی اسناد مهم كردند، ولی سرعت عمل و هوشیاری دانشجویان مسلمان باعث حفظ و باقی ماندن بسیاری از آنها و امكان بازسازی بسیاری از آنان گردید. افشای اسناد باعث آگاهی ملت ایران در مورد جریان ها و چهره های سیاسی موجود در جامعه شد. ح – متلاشی شدن شبكه های جاسوسی امریكا با حذف مركزیت و تنظیم برنامه ها ، قدرت بهره گیری امریكا از منابع جاسوسی و اطلاعاتی داخلی، ضربه جدی خورد ، به نحوی كه تا مدت ها حتی رادیو های خارجی اخبار ایران را از صدای جمهوری اسلامی ایران نقل می كردند. شكستن ابر قدرت ها پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی ایران که نتیجه زحمات و رهنمودهای پیامبر گونه معمار کبیر انقلاب حضرت امام خمینی ( رضوان الله تعالی علیه ) و امت وفادار و مطیع امر ولی فقیه زمان بود ،هیبت دروغین آمریکا و ایادی استکباری اش را در هم کوبید. به واسطه ی تسخیر لانه جاسوسی ، خط دفاعی امریكا كه همیشه باعث رعب و وحشت در جهان فرو ریخت و شكست های پیاپی امریكا در بعد حركات نظامی و دیپلماسی برای نجات گروگان ها، اسطوره غیر قابل نفوذ بودن امریكا را درهم ریخت . كلام امام )قدس سره(كه " امریكا هیچ غلطی نمی تواند بكند" به تحقق پیوست . چشم امید مستضعفان جهان به انقلاب اسلامی دوخته شد و ایران كعبه آمال تمامی آزادگان و مبارزان جهان گردید. منابع : 1.صحیفه ی نور، جلد 10، ص 157-148، 16/8/1358. 2.صحیفه ی نور، جلد 10، ص 97، 10/8/1358. 3.صحیفه ی نور، جلد 10، ص 157-148، 16/8/1358.آمار وبلاگ
  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :

 
 
 
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات