تبلیغات
(آینده در دستان ماست) - بسیج سازندگی
 
(آینده در دستان ماست)
تیم سایبری زیباشهر
درباره وبلاگ


این وبلاگ را تقدیم میکنم با تمام ایرانیان عزیز کسانی که پای انقلابشان و خون شهدا ایستاده اند تمامی شیعیایان و کل کسانی که از ایران و اسلامشان تا پای جان حمایت میکنند.
ای روشنای خانه امید، ای شهید

ای معنی حماسه جاوید، ای شهید

چشم ستارگان فلک از تو روشن است

ای برتر از سراچه خورشید ای شهید

« زهره » به نام توست غزلخوان آسمان

با یاد توست مشعل « ناهید » ای شهید

« قد قامت الصلاه » به خون تو سکه زد

در گسترای ساحت تحمید ای شهید

تیغ سحر زجوهره خونت آبدار

گشت و شکست لشکر تردید، ای شهید

آئینه‌دار خون تو اند آسمانیان

رنگین‌کمان به شوق تو خندید ای شهید

ایمن شدند دین و وطن تا به رستخیز

فارغ شدند زآفت تهدید، ای شهید

در فتنه‌خیز حادثه‌ها جان پناه ماست

بانگی که در گلوی تو پیچید، ای شهید

صرافی جهان زتو گر نقد جان گرفت

جام شهادتش به تو بخشید، ای شهید

نام تو گشت جوهر گفتار عارفان

« عارف » زبان گشوده به تأکید، ای شهید

کتاب حماسه های همیشه


مدیر وبلاگ : مسعود 2012
نویسندگان
نظرسنجی
میزان رضایت شما سروران گرامی از این وبلاگ به چه میزان است؟
حضور بسیجیان كشور برای بازدید از فعالیت‌های بسیج سازندگی مباركه

فرمانده قرارگاه بسیج سازندگی مباركه گفت: ده‌ها نفر از بسیجیان كشور برای بازدید از فعالیت‌های بسیج سازندگی این شهرستان در عرصه‌های مختلف به مباركه می‌آیند.

 اصغر ابراهیمی در جلسه ستاد پشتبانی طرح هجرت این شهرستان با اشاره به حضور بسیجیان استان‌های كشور در شهرستان مباركه اظهار داشت: فردا گروهی از بسیجیان استان‌های مختلف كشور برای كسب تجربه به استان اصفهان می‌آیند كه از این میان تعدادی از این گروه در شهرستان مباركه حضور پیدا می‌كنند. وی با بیان اینكه گروه حاضر از فعالیت‌های بسیج سازندگی شهرستان مباركه در عرصه‌های مختلف بازدید می‌كنند، تصریح كرد: گروه بسیجیان حاضر از عرصه‌های سازندگی در قالب طرح هجرت دانش‌آموزی بازدید می‌كنند و با كسب تجربه در مباحث مختلف برای اجرای برنامه‌های انجام شده مباركه در استان محل زندگی خود اقدام می‌كنند. فرمانده قرارگاه بسیج سازندگی شهرستان مباركه بازدید از عرصه‌های مختلف فعالیت‌های این قرارگاه را از دیگر برنامه‌های بازدید عنوان و اظهار داشت: بسیجیان استان‌های كشور، از فعالیت دانش‌آموزان برادر و خواهر مباركه‌ای در عرصه‌های بهسازی، نوسازی مدارس، فضاسازی، دیواركشی و تعمیر میز و نیمكت دیدن می‌كنند. وی با بیان اینكه روز آینده اردوی فرهنگی بسیج سازندگی شهرستان با حضور بیش از 60 نفر از بسیجیان خواهر در پارك شهدای زینلی مباركه برگزار می‌شود، خاطرنشان كرد: در این اردوی یك روزه با حضور اساتید برجسته استان برنامه‌های مشاوره‌ای، مسابقات ورزشی و كلاس‌های عقیدتی سیاسی برای بسیجیان خواهر شهرستان برگزار می‌شود. ابراهیمی با اشاره به افتتاحیه طرح هجرت اردوهای جهادی دانشگاهی برای اعزام به شهرستان فریدون‌شهر خاطرنشان كرد: افتتاحیه این طرح با حضور دانشجویان دانشگاه‌های آزاد اسلامی شهرهای مباركه و مجلسی و دانشگاه‌های پیام نور و علمی كاربردی مباركه فردا برگزار می‌شود. وی با با اشاره به نقش بسیج سازندگی در غنی‌سازی اوقات فراغت جوانان و نوجوانان اظهار داشت: امروزه با توجه به مسائل جوانان و نوجوانان كه دغدغه همیشگی مسئولان به شمار می‌رود و به دلیل ورود ناگهانی آنان به اجتماع و افزایش احتمال بروز رفتارهای نامتعادل، توجه به غنی‌سازی اوقات فراغت آنها از مسائل و دغدغه‌های ما به شمار می‌رود. فرمانده قرارگاه بسیج سازندگی شهرستان مباركه با بیان اینكه در حال حاضر نیمی از جمعیت كشور را جوانان تشكیل می‌دهند، اضافه كرد: می‌توان با برنامه‌ریزی صحیح از انرژی فراوان و متراكم آنها برای سازندگی كشور استفاده كرد و بسیج سازندگی به عنوان متوالی امر به وسیله تعامل با همه دستگاه‌ها زمینه‌های مناسب برای استفاده از انرژی نهفته جونان استفاده كرد و منشا تاثیرات مثبت بسیاری در این زمینه شد. انتهای پیام/صا20/ح
آمار وبلاگ
  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :