تبلیغات
(آینده در دستان ماست) - بسیج به زودی در عرصه سایبری شگفتی می آفریند
 
(آینده در دستان ماست)
تیم سایبری زیباشهر
درباره وبلاگ


این وبلاگ را تقدیم میکنم با تمام ایرانیان عزیز کسانی که پای انقلابشان و خون شهدا ایستاده اند تمامی شیعیایان و کل کسانی که از ایران و اسلامشان تا پای جان حمایت میکنند.
ای روشنای خانه امید، ای شهید

ای معنی حماسه جاوید، ای شهید

چشم ستارگان فلک از تو روشن است

ای برتر از سراچه خورشید ای شهید

« زهره » به نام توست غزلخوان آسمان

با یاد توست مشعل « ناهید » ای شهید

« قد قامت الصلاه » به خون تو سکه زد

در گسترای ساحت تحمید ای شهید

تیغ سحر زجوهره خونت آبدار

گشت و شکست لشکر تردید، ای شهید

آئینه‌دار خون تو اند آسمانیان

رنگین‌کمان به شوق تو خندید ای شهید

ایمن شدند دین و وطن تا به رستخیز

فارغ شدند زآفت تهدید، ای شهید

در فتنه‌خیز حادثه‌ها جان پناه ماست

بانگی که در گلوی تو پیچید، ای شهید

صرافی جهان زتو گر نقد جان گرفت

جام شهادتش به تو بخشید، ای شهید

نام تو گشت جوهر گفتار عارفان

« عارف » زبان گشوده به تأکید، ای شهید

کتاب حماسه های همیشه


مدیر وبلاگ : مسعود 2012
نویسندگان
نظرسنجی
میزان رضایت شما سروران گرامی از این وبلاگ به چه میزان است؟
رئیس سازمان بسیج مستضعفین با بیان اینکه اگر آمریکائیها ترور هم بکنند ما در مقابل آنها دست به اسلحه نمی بریم چون شلیک به جسد مرده بی فایده است، خبر داد: بزودی شاهد شگفتی سازی بسیج در عرصه سایبر خواهیم بود.
 

سردار محمد رضا نقدی درگفتگو با خبرنگار مهر، در خصوص طرح هدفمند ترور شخصیتهای نظامی ایران بویژه فرمانده سپاه قدس از سوی آمریکایی ها گفت: آنها ماهیت خود را با این اظهارات نشان داده اند و اگر آنها ترور هم بکنند ما در مقابل آنها دست به اسلحه نمی بریم چون شلیک به جسد مرده بی فایده است.

وی با تاکید براینکه آمریکا دیگر مرده است و این اظهارات آنها نیز جزء تلاشهای مذبوحانه شان است، گفت: به هرحال خون ملت ایران همیشه بیدار بخش بوده است  چون آنها نتیجه این کار پلید خود را در ابتدای انقلاب دیدند و فهمیدند هرچقدر که از ما بکشند مردم ما بیدارتر خواهند شد.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین با بیان اینکه مردم وابستگی شان به انقلاب عمیق تر شده است، گفت: آنها اگر باز هم می خواهند کار پلید ترور را تجربه کنند باید منتظر رسواییهای بزرگی هم باشند.


وی با اشاره به اینکه دشمنانمان هم اکنون به تناقض گویی افتاده اند، گفت: آنها به اسم مبارزه با تروریسم به ایران اتهام می زنند تا بتوانند به اهداف شوم خود برسند و از طرفی دیگر با طرح چنین اظهاراتی رسما به تروریست بودنشان اعتراف می کنند.

نقدی اضافه کرد: البته خواست خداست که اینها به زبان خود اعتراف کنند تروریست هستند تا درپیش چشم افکار عمومی دنیا رسوا شوند.

جنبش وال استریت به زودی موجب فروپاشی آمریکا و اتحادیه اروپا خواهد شد
 
 وی در ادامه در بیان تفاوت مراسم برائت از مشرکین امسال با سالهای گذشته نیز گفت: مراسم برائت از مشرکین در حال حاضر از فضایی که سالهای قبل داشتیم عبور کرده است چون در سالهای اول انقلاب مردم دنیا با این شعارها آشنا نبودند مسلمانان این فرهنگ و ادبیات مبارزه با سلطه گران را هنوز یاد نگرفته بودند و برگزاری مراسم برائت از مشرکین نقش بسیار حیاتی در انتقال اخبار و اطلاعات و شیوه های مبارزه علیه ظلم و زور داشت درحالیکه امروز با به راه افتادن موج بیداری اسلامی در دنیا شرایط بطور کلی تغییر کرده است و فکر می کنم مراسم برائت از مشرکین امسال با شکوهتر از سال گذشته برگزار شود.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین در عین حال هشدار داد: اگر سعودیها یا عوامل صهیونیستی بخواهند جلوی برگزاری این مراسم را بگیرند نتیجه خوبی نخواهند گرفت.
 
وی با بیان اینکه امروز بدون اینکه ایرانیها بخواهند اعلام برائت از مشرکین کنند خودبخود موج این جریان دنیا را فراگرفته است بطوریکه مستکبران مستاصل شده اند، گفت: بزودی جنبش وال استریت که در آمریکا آغاز شده موجب فروپاشی آمریکا واسرائیل و حتی اتحادیه اروپا خواهد شد.
 

 
مردم فارغ از هرگونه وابستگی به احزاب ساخته غرب نقش آفرینی کنند

نقدی در بخش دیگری از سخنانش در خصوص تربیت نیروهای بسیجی برای جبران خلاء ایدئولوژی که هم اکنون در جهان بوجود آمده است، اظهار داشت: همانطور که در گذشته شاهد فروپاشی سوسیالیست بوده ایم امروز هم شاهد فروپاشی لیبرالیسم هستیم.

وی در عین حال تصریح کرد: البته فروپاشی انجام شده و هم اکنون روند ظهور و بروز خود را طی می کند تا نهایتا مهر ابطال بخورد.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین با تاکید براینکه هیچکس شک و تردیدی ندارد در اینکه امروز تفکر سوسیالیست و لیبرالیسم پاسخگوی اداره جامعه بشری نیست، گفت: دموکراسی ساختگی هم که نظام سرمایه داری ایجاد کرده بود با ایجاد جامعه مدنی در غرب شکست خورد.

وی اضافه کرد: غربیها با ایجاد احزاب و سندیکاهایی که از سوی صهیونیستها مدیریت می شد می خواستند  عواطف و افکار ملتها را تحت کنترل خود قرار دهند و از این تشکلهای ساختگی بعنوان سوپاپ اطمینان برای حاکمان زورگو و دیکتاتور استفاده کنند، البته آنها سالها توانسته بودند که مردم خود را به این شکل استثمار کنند اما خوشبختانه این خط شکسته شد و رسوایی احزاب، سندیکاها و جریانات برملا شد.

نقدی با بیان اینکه امروز مردم متوجه شده اند که باید خودشان به صحنه بیایند و فارغ از هرگونه وابستگی  به تشکلات جامعه مدنی ساخته و پرداخته نظام سرمایه داری نقش آفرینی کنند، گفت: درحال حاضر هم این موج بیداری اسلامی که در جهان به راه افتاده است از انقلاب اسلامی الهام گرفته است چون مردم ایران در آن زمان یکپارچه به صحنه آمدند و همه جریانات سیاسی که به هرحال به نحوی به شرق و غرب وابسته بودند در دوران انقلاب اسلامی شکست خوردند.

وی تصریح کرد: این حرکت آزادیبخش را مردم دنیا از انقلاب اسلامی یاد گرفته اند که هم اکنون این کار را انجام می دهند و تکرار می کنند و دولتمردان خود را مبهوت کرده اند.

دنیا نیازمند استفاده از فرمول حکومت اسلامی است

رئیس سازمان بسیج مستضعفین با تاکید براینکه دنیا برای کنار زدن طاغوتها و اداره جامعه به یک فرمول جامع و کامل نیازمند است که از نظر ما این فرمول چیزی جز برپایی حکومت اسلامی نیست، گفت: حکومت اسلامی 32 سال در ایران تجربه شد  و در سخت ترین شرایطی که همه قدرتهای مستکبر و زورگوی دنیا علیه آن متحد شدند توانست بر روی پای خود بایستد و به پیشرفتهای بزرگی در همه عرصه ها از جمله پیشرفت های هسته ای دست  پیدا کند.

وی خاطرنشان کرد: طبیعتا حکومت اسلامی که در این شرایط خود را نشان داده است می تواند الگویی برای کل بشریت باشد بنابراین باید تلاش کنیم که این الگو را بدون عیب و نقص به جامعه بشری ارائه دهیم و این رسالت سنگینی است که امروز پیش رو داریم و از رسالت مبارزه برای سقوط طاغوتها خیلی سخت تر است.

نقدی در پایان در خصوص نقش آفرینی بسیج در عرصه سایبری نیز گفت: شاید در گذشته بعضی از مقررات نظامی را طوری به بسیج تعمیم داده بودند که امکان حضور این نهاد در عرصه سایبر محدود شده بود درحالیکه ما سعی کردیم همه این مقررات را کنار بگذاریم و مجال بدهیم تا بسیجیان بتوانند در این عرصه هم نقش آفرینی خود را داشته باشند و طبیعتا هرچه جلوتر برویم اثرگذاری بسیجیها در این عرصه بیشتر خواهد شد و بزودی شاهد شگفتی سازیهای بسیج در این عرصه خواهید بود.
نوع مطلب : خبر، 
برچسب ها : بسیج، سایبری، شگفتی، مستضعفین،
لینک های مرتبط :
دوشنبه 27 شهریور 1396 02:49 ق.ظ
I know this if off topic but I'm looking into starting my own blog and was
curious what all is needed to get setup? I'm assuming
having a blog like yours would cost a pretty penny? I'm not very
web savvy so I'm not 100% certain. Any recommendations or advice would be greatly
appreciated. Cheers
جمعه 13 مرداد 1396 06:27 ق.ظ
Does your website have a contact page? I'm having a tough time locating it but, I'd like to send you an email.
I've got some ideas for your blog you might be interested in hearing.
Either way, great site and I look forward to seeing it expand over time.
سه شنبه 10 مرداد 1396 09:53 ق.ظ
I visited many websites except the audio quality for
audio songs existing at this web page is truly wonderful.
چهارشنبه 6 اردیبهشت 1396 08:05 ب.ظ
If some one wishes to be updated with newest
technologies afterward he must be visit this site and
be up to date everyday.
دوشنبه 4 اردیبهشت 1396 08:18 ق.ظ
What's up, after reading this awesome piece of writing i am also happy to share my experience
here with friends.
سه شنبه 29 فروردین 1396 05:47 ق.ظ
I have been browsing online more than 2 hours today, yet
I never found any interesting article like yours.
It is pretty worth enough for me. In my opinion, if all web
owners and bloggers made good content as you did, the net
will be much more useful than ever before.
یکشنبه 13 فروردین 1396 08:13 ق.ظ
Hi there, i read your blog from time to time and i own a
similar one and i was just wondering if you get a lot of spam responses?
If so how do you prevent it, any plugin or anything you can recommend?
I get so much lately it's driving me insane so any assistance is very much appreciated.
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر


آمار وبلاگ
  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :